Your browser is too old!

We require your browser to be updated

Kontakt

Ootame alati uusi ja nõudlikke koostööpartnereid! Kui soovid küsida meie materjalide või hindade kohta, võta meiega ühendust.

info@holttem.ee
+372 435 1370

Tööstuse 2, Karksi-Nuia, Viljandimaa 69101

Juhata mind siia

Holttem meeskond

Kontor

Eiko Roomet

Tegevjuht

eiko@holttem.ee
+372 511 6816

Holttem kuulub Telver Gruppi

Holttem AS pakub puidu- ja mööbliettevõtetele tugevaid materjale ja paindlikku koostööd. Toodame liimpuitplaate, mööblidetaile, sõrmjätkatud komponente ja saematerjali.

Paindumatu kvaliteediga toodang

Holttem AS pakub puidu- ja mööbliettevõtetele tugevaid materjale ja paindlikku koostööd. Toodame liimpuitplaate, mööblidetaile, saepurubriketti, saematerjali.

Tule meile tööle 

Otsime aktiivselt meie kollektiivi häid inimesi. Oled suurepärane kandidaat, kui oled püsiv ja järjekindel, õpihimuline, oskad töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnana.

Holttem kuulub Telver Gruppi

AS Telver on 1993. aastal loodud ettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on kruusa ning liiva kaevandamine, müük ja transport. Läbi tütarfirmade tegeletakse hakkepuidu kokkuostu, müügi ja tootmisega. Samuti metsa ja põllumaa kokkuostu ja harimisega. Alates 2021. aastast kuulub Telver Gruppi ka Holttem - Viljandimaal, Karksi-Nuias asuv puidutootmisettevõte, mis teenindab rahulolevaid kliente juba üle 20 aasta. Paneme eriliselt suurt rõhku oma toodangu kõrgele kvaliteedile ja klientide seatud tähtaegadele.

Holttem AS

Privaatsustingimused
Me kasutame küpsiseid