Kontakt

Ootame alati uusi ja nõudlikke koostööpartnereid! Kui soovid küsida meie materjalide või hindade kohta, võta meiega ühendust.

holttem@holttem.ee
+372 52 51 257

Tööstuse 2, Karksi-Nuia, Viljandimaa 69101

Juhata mind siia

Holttem meeskond

Kontor

Mikk Kullamaa

Tegevjuht

mikk@holttem.ee +372  51 63 495

Kadri Saarela

Büroojuht

kadri@holttem.ee +372 525 1257

Toomas Soosaar

Komponendivabriku juht

toomas@holttem.ee +372 529 4863

Aia Sinilaht

Juhiabi

aia@holttem.ee +372 5344 5300

Meelis Eenlo

Liimpuitplaadivabriku juht

meelis@holttem.ee +372 522 5938

Margo Jaska

Tehnikajuht

margo@holttem.ee +372 528 1431

Mati Leidur

Töökeskkonnaspetsialist

mati@holttem.ee +372 5304 0212

Holttem kuulub Telver Gruppi

Holttem AS pakub puidu- ja mööbliettevõtetele tugevaid materjale ja paindlikku koostööd. Toodame liimpuitplaate, mööblidetaile, sõrmjätkatud komponente ja saematerjali.

Paindumatu kvaliteediga toodang

Holttem AS pakub puidu- ja mööbliettevõtetele tugevaid materjale ja paindlikku koostööd. Toodame liimpuitplaate, mööblidetaile, saematerjali.

Tule meile tööle 

Otsime aktiivselt meie kollektiivi häid inimesi. Oled suurepärane kandidaat, kui oled püsiv ja järjekindel, õpihimuline, oskad töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnana.

 Paneme eriliselt suurt rõhku oma toodangu kõrgele kvaliteedile ja klientide seatud tähtaegadele.

Holttem AS

Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.