Your browser is too old!

We require your browser to be updated

Holttem - uuendusmeelne ja sihikindel puidutootmisettevõte

Oleme julged, sihikindlad ja uuendusmeelsed

Holttem AS pakub puidu- ja mööbliettevõtetele tugevaid materjale ja paindlikku koostööd. Toodame liimpuitplaate, mööblidetaile, saepurubriketti, saematerjali.

Holttem kuulub Telver Gruppi

AS Telver on 1993. aastal loodud ettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on kruusa ning liiva kaevandamine, müük ja transport. Läbi tütarfirmade tegeletakse hakkepuidu kokkuostu, müügi ja tootmisega. Samuti metsa ja põllumaa kokkuostu ja harimisega. Alates 2021. aastast kuulub Telver Gruppi ka Holttem - Viljandimaal, Karksi-Nuias asuv puidutootmisettevõte, mis teenindab rahulolevaid kliente juba üle 20 aasta. Paneme eriliselt suurt rõhku oma toodangu kõrgele kvaliteedile ja klientide seatud tähtaegadele.

Hoolime keskkonnast ja inimestest

Väärtustame keskkonda ning pingutame selle nimel, et meie tootmisprotsess oleks võimalikult efektiivne. Saetööstuse ja liimpuidutööstuse kõrvalproduktid, mis graanuli tooraineks, muudame soojusenergiaks. Varustame soojusenergiaga läbi oma tütarettevõtte kohalikku kooli, lasteaeda, elanikkonda ja teisi Karksi-Nuias asuvaid ettevõtteid. Holttem AS pakub tööd rohkem kui 150-le inimesele.

Paindumatu kvaliteediga toodang

Paneme eriliselt suurt rõhku oma toodangu kõrgele kvaliteedile ja klientide seatud tähtaegadele. Meilt tellides võid olla kindel, et kaup tarnitakse alati õigeaegselt.

Meie väärtuspakkumised

Holtten hindab iga töötajat ja annab võimaluse teha kasulikku tööd kiiresti arenevas ja innovaatilises ettevõttes.

Motiveeriv töökeskkond 

Soovime oma töötajatele pakkuda turvalist, uuenduslikku ja inimsõbralikku töökeskkonda.

Usaldus

Paneme eriliselt suurt rõhku oma toodangu kõrgele kvaliteedile ja klientide seatud tähtaegadele. 

Kogukond

Kogukond on meie jaoks oluline. Toetame kohalikke üritusi ja oleme alati valmis koostööks.   

Puidu väärindamine 

Mets on Eesti kõige olulisem loodusvara. Töötame selle nimel, et suudaksime meie metsale anda kõige kõrgema võimaliku väärtuse.

Uuendusmeelsus 

Efektiivsete ja uuenduslike lahenduste otsimine on meie töö igapäevane osa. 

Materjali maksimaalne kasutamine

Saetööstuse ja liimpuidutööstuse kõrvalproduktid, mis ei sobi graanuli tooraineks, muudame soojusenergiaks.  


Holttem puidutootmisettevõte

Anname metsale kõige kõrgema võimaliku väärtuse

Holttem kuulub Telver Gruppi

AS Telver on 1993. aastal loodud ettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on kruusa ning liiva kaevandamine, müük ja transport. Läbi tütarfirmade tegeletakse hakkepuidu kokkuostu, müügi ja tootmisega. Samuti metsa ja põllumaa kokkuostu ja harimisega. Alates 2021. aastast kuulub Telver Gruppi ka Holttem - Viljandimaal, Karksi-Nuias asuv puidutootmisettevõte, mis teenindab rahulolevaid kliente juba üle 20 aasta. Paneme eriliselt suurt rõhku oma toodangu kõrgele kvaliteedile ja klientide seatud tähtaegadele.

Holttem AS

Privaatsustingimused
Me kasutame küpsiseid